Polityka Jakości

Chcemy jak najlepiej sprostać Twoim wymaganiom:

1. Wykonane prace mogą odbiegać od oryginałów prezentowanych na zdjęciach. Praca nigdy nie będzie w 100% taka sama. Wynika to z rękodzielniczego charakteru mojego-twórczego-miejsca – wszak to wszystko ręczna robota 🙂
2. Właściciel marki moje-tworzcze-miejsce zastrzega sobie możliwość zastosowanie zamienników materiałów w zamawianych pracach z uwagi na fakt dostępności półproduktów, po uprzedniej akceptacji ze strony Zamawiającego.
3. W przypadku prac zdobionych perełkami w płynie, mimo dołożenia wszelkich starań, ich wielkość i kształt mogą nie być idealnie kropka w kropkę.
4. W przypadku prac z kompozycją kwiatową – układ kwiatków i listków może się od siebie nieznacznie różnić, jednak nadal będzie stanowił piękną kompozycję.
5. Termin realizacji zamówienia jest wiążący przez 24h od momentu złożenia oferty. Proszę o wpłatę i przekazanie wszystkich potrzebnych danych do wykonania zamówienia w ciągu 24h. W przeciwnym wypadku termin realizacji może być niewykonalny.
6. Cena obejmuje: – personalizację: datę, imiona, jednostronną treść życzeń wg Państwa wskazań – kopertę w przypadku kartek i zaproszeń.
Pozostałe zmiany kształtów, zawartości, dodatkowego druku, dodatkowych elementów zdobniczych wpływają na ostateczną cenę. Im więcej zdobień tym bogatsza i bardziej dopracowana Pamiątka.
7. W przypadku wysyłki produktów podstawą reklamacji jest sporządzenie z doręczycielem protokołu szkody.
8. Rzeczywiste kolory produktu mogą się różnić od oczekiwanych z uwagi na właściwości stosowanych przez Państwa ekranów i wyświetlaczy na komputerach oraz urządzeniach mobilnych.
9. Wszystkie prace sygnowane są znakiem towarowym moje-tworcze-miejsce.
10. UWAGA końcowa – w przypadku awarii sprzętu wycinającego (maszynka, pęknięty w trakcie pracy wykrojnik) moje-tworcze-miejsce może odstąpić od umowy lub przesunąć termin wykonania do czasu naprawy wadliwego narzędzia.

Dokonując wpłaty akceptujesz powyższą Politykę Jakości.