Polityka Jakości

1. Wykonane prace mogą odbiegać od oryginałów prezentowanych na zdjęciach. Praca nigdy nie będzie w 100% taka sama. Wynika to z rękodzielniczego charakteru mojego-twórczego-miejsca – wszak to wszystko ręczna robota :)

2. Właściciel Marki moje-tworzcze-miejsce zastrzega sobie możliwość zastosowanie zamienników materiałów w zamawianych pracach z uwagi na fakt dostępności półproduktów, po uprzedniej akceptacji ze strony Zamawiającego.

3. W przypadku prac zdobionych perełkami w płynie, mimo dołożenia wszelkich starań, ich wielkość i kształt mogą nie być idealnie kropka w kropkę.

4. W przypadku prac z kompozycją kwiatową – układ kwiatków i listków może się od siebie nieznacznie różnić, jednak nadal będzie stanowił piękną kompozycję.

5. Termin realizacji zamówienia jest wiążący przez 24h od momentu złożenia oferty. Proszę o wpłatę i przekazanie wszystkich potrzebnych danych do wykonania zamówienia w ciągu 24h. W przeciwnym wypadku termin realizacji może być niewykonalny.

6. Cena obejmuje:
- personalizację: datę, imiona, jednostronną treść życzeń wg Państwa wskazań,
- kopertę w przypadku kartek i zaproszeń.

Pozostałe zmiany kształtów, zawartości, dodatkowego druku, dodatkowych elementów zdobniczych wpływają na ostateczną cenę. Im więcej zdobień tym bogatsza i bardziej dopracowana Pamiątka.

7. W przypadku wysyłki produktów paczką ubezpieczoną Poczty Polskiej podstawą reklamacji jest sporządzenie z doręczycielem protokołu szkody.

8. Rzeczywiste kolory produktu mogą się różnić od oczekiwanych z uwagi na właściwości stosowanych przez Państwa ekranów i wyświetlaczy na komputerach oraz urządzeniach mobilnych.

9. Wszystkie prace sygnowane są znakiem towarowym moje-tworcze-miejsce.

10. UWAGA końcowa - w przypadku awarii sprzętu wycinającego (maszynka, pęknięty w trakcie pracy wykrojnik) moje-tworcze-miejsce może odstąpić od umowy lub przesunąć termin wykonania do czasu naprawy wadliwego narzędzia.

Dokonując wpłaty akceptujesz Politykę Jakości dostępną pod adresem:
http://www.mojetworczemiejsce.pl/p/polityka-jakosci.html

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza