poniedziałek, 25 września 2017

warsztaty z moje-tworcze-miejsce

Mini foto-relacja z warsztatów 

Wspólnymi siłami stworzyłyśmy dwie kartki - okolicznościową i na Boże Narodzenie. Tak - już na Gwiazdkę. Trzeba być zapobiegliwym :) 

Jedna w odcieniach fioletu, z kwiatową kompozycją uzupełnioną listkami, a druga z ręcznie robioną Gwiazdą Betlejemską. 

Cieniowałyśmy tuszami, wycinałyśmy wykrojnikami. układałyśmy kompozycję... 

Komu podobało się wiązanie wstążki "z ręki"? Zapamiętałyście? 

Wszystkim uczestniczkom bardzo dziękuję za miło spędzony czas i czekam na następne spotkanie. 


Nieśmiało zdradzę Ci sekret, że dyplomy zrobiły furrorę. Wszystkim bardzo się spodobały i mam nadzieję, że kiedyś gdy uczestniczki natkną się na nie przeglądając swoje szuflady, napłyną miłe wspomnienia tamtego wrześniowego dnia.Tu w wirze twórczym działamy. Z tyłu niezastąpiona maszynka do wykrojników Big Shot - jeszcze ten w wersji turkusowej, do którego wzdychają rękodzielniczki. Na stole rozsypane papiery scrapbookingowe, dostrzegam też papier eco, nożyczki i zapał. Mnóstwo zapału!


Dzięki zdolnym rękom uczestniczek powstały takie oto prace. Jak widać każda z Pań dodała coś od siebie i kartki delikatnie różnią się kompozycją. I o to chodzi!


Na zajęcia trzeba przyjechać z własnym osprzętem i wakacyjna walizka okazała się być rewelacyjnym pomysłem. W środku zmieściła się gilotyna, Big Shot, zestawy dla uczestniczek, narzędzia, wykrojniki na matach magnetycznych, by każda Pani mogła sobie samodzielnie pokręcić korbką. No i jeszcze aparat, bu uwiecznić efekty na zdjęciach.


Na zajęciach powstawały te dwie oto kartki. Fioletowa jest podlinkowana do posta ze zbliżeniami...to stwierdziłam, że bożonarodzeniową dla porządku też podlinkuję. A co :)

http://www.mojetworczemiejsce.pl/2017/10/ukwiecona-fioletowa.html
http://www.mojetworczemiejsce.pl/2017/09/kartka-swiateczna-z-gwiazda-betlejemska.html

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza