poniedziałek, 11 września 2017

ślubny exploding box z tortem

Z pewną dozą obaw powstawał ten box. Miał być w kolorach ślubnych czyli bieli i złocie. Wydawało mi się, że wyjdzie mdłe, bez wyrazu, takie jakieś „płaskie”… do pracy zabierałam się opornie, bo po prostu nie byłam przekonana do pomysłu.

 …a okazało się, że trzeba było od początku zaufać zamawiającemu, bo w ostatecznym rozrachunku chyba kolorystyka wyszła pięknie, prawda? Ostatecznie mamy tu dwa metaliczne odcienie papierów: białe złoto i perłowy biały.

Tłem boxa z zewnątrz jak i na zewnątrz jest ta sama koronka z papierów Galeria Papieru Wiek Niewinności, która oscyluje w tonacji ecru i złamanej bieli.

Kaskadą z tortu spływają białe i dwukolorowe, delikatnie różowe różyczki. Pobawiłam się też w embossing. Całe wieczko to tłoczone urocze kropeczki. Idealnie sprawdza się na wieczku wykrojnik firmy Rosy Owl "Moc Życzeń". Fantazyjnie można go wywinąć i tak oto "robi" nam całe wieczko.


2 komentarze:

  1. Boksik jest przepiękny, jednak napis nie jest firmy Craft Passion więc praca nie będzie brana pod uwagę przy nagradzaniu. Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń