poniedziałek, 24 września 2018

taki komplet: kartka w pudełku na chrzest święty dla chłopca

Tak mi się ostatnio spodobały kartki w pudełku, że powstała wersja dla chłopca z okazji przyjęcia sakramentu chrztu świętego. Akurat była ku temu okazja, gdyż koleżanka ze studiów została poproszona o zostanie mamą chrzestną.

Biel i szarość dominują w całej kompozycji, bo takie było życzenie zamawiającej, a ostateczny kształt pracy miał być moją dowolną inwencją twórczą. Zatem akcentem jest kolorowy miętowy druk i wianek w tym samym odcieniu.

Wnętrze pudełka wyklejone jest uroczymi delikatnymi kropeczkami.

A jak powstawały?

Pierwsze pytanie brzmiało: który wianek wybrać? Jak ma się taką bazę kształtów to wybór nie jest łatwy. Następnie jak dobrać tu idealny kolor sznurka. Ostatecznie jako, że to chrzest stanęło na kolorze białym.Skoro mały być wianki to i po raz pierwszy kalka. ...Kto się nie rozwija to stoi w miejscu, prawda? Chciałam zrobić coś nowego i innego niż dotychczas. Dlatego warto też mieć check-listę, gdy tworzy się kolejny projekt. Bo zamysł jedno, a serce potem dyktuje inaczej... stwierdziłam jednak, że do tematu podejdę strategicznie i będę się trzymać założeń :)


Czy się udało? Czekam na Twój komentarz :)

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza