poniedziałek, 10 września 2018

pieniądze na ślub w nowej formie - Poczet Królów i Książąt Polskich


Jestem jestem. 

Możemy zaczynać.

Wracam do Was po przerwie od blogosfery lecz nie po przerwie od twórczego spędzania czasu. Bo działo się… oj działo…
Głównie prosiliście o box z trzymadłem, który chwycił Was tak za serce, że w sierpniu powielałam go kilkakrotnie. Teraz to już mogę go robić z zamkniętymi oczami :)

Jednak czas wrócić do regularnego publikowania na blogu i oto jak to przy poniedziałku witam się z Wami jedną z prac, która powstała na wrześniowy ślub.
  
Piękna liściasta kolekcja Galerii Papieru Leśne Marzenia znalazła się w Poczecie Królów i Książąt Polskich czyli w albumie na pieniądze do wręczenia w prezencie zamiast zwyczajowej "koperty".

Zwróć uwagę na wianki pod banknotami - to jeden z arkuszy Wieku Niewinności. Front i tył - Kapuśniaczek.

Album jest bardzo prosty, nie ma w nim nawet właściwie koronek, bo Para Młoda to zdecydowani minimaliści, którzy uwielbiają przyrodę... i prostotę.ale to już kiedyś było....?


Inne poczety robione na przestrzeni lat znajdziecie tutaj... pierwszy wykonywałam w 2015 roku jako moją pierwszą pracę scrapową ever. Dysponowałam wtedy minimalną minimalną ilością narzędzi, jednym bloczkiem papierów i kilkoma arkuszami papieru wizytówkowego...  Na przestrzeni czasu widać jego prostotę, ale po przemyśleniu... każdy kiedyś zaczynał i chyba nie muszę się go wstydzić :) Pokazuje jak ewoluował mój warsztat, a warto pamiętać o swoich początkach :)

Zainspirowałam się leśnym moodbordem, w którym jest mnóstwo zieleni i liści... więc niniejszym zgłaszam Poczet na wyzwanie:

https://infoscrapkowo.blogspot.com/2018/09/wyzwanie-33-moodboard.html


Poza tym jako, że to wrześniowy ślub to zgłaszam się również na wyzwanie:

http://snipart-pracownia.blogspot.com/2018/09/wyzwanie-43-wrzesniowy-slub-challenge.html

http://snipart-pracownia.blogspot.com/2018/09/wyzwanie-43-wrzesniowy-slub-challenge.htmlBrak komentarzy:

Publikowanie komentarza