poniedziałek, 7 maja 2018

kartka dziecięca z konikiem

Urocze są kartki dla maluszków. Można popłynąć w dowolnym kierunku i nigdy nie będzie się wydawało, że coś jest przesłodzone czy zbyt kolorowe.

Tutaj panuje pełna dowolność, może być wielobarwnie i wesoło i taka jest właśnie kolekcja Małe jest piękne od Galerii Papieru. 
Te serduszka chwyciły mnie za serce, a Was?

Pasują zarówno do prac dla chłopców jak i dla dziewczynek, ale tym razem postawiłam na dopełnienie całości kolorem błękitnym i motywem konika na biegunach, który bardziej kojarzy mi się z chłopcami.

Zapraszam do oglądania :)


Materiały, których użyłam: 

http://www.artimeno.pl/narzedzia-i-akcesoria-do-quillingu/1324-bibulka-samoprzylepna-dwustronna-9mm.html?search_query=klej&results=90http://www.artimeno.pl/kleje-bibulki-gabki/96-podkladka-piankowa-w-bloczku-2mm.htmlhttp://www.artimeno.pl/nellie-snellen/4439-wykrojnik-baby-clothes-nellie-snellen.htmlhttp://www.artimeno.pl/marianne-design/3837-wykrojnik-marianne-design-konik-na-biegunach.html?search_query=konik&results=7
 http://www.artimeno.pl/30-x-30-galeria-papieru-/7199-galeria-papieru-male-jest-piekne-03-papier-305-x-305cm.html  http://www.artimeno.pl/30-x-30-galeria-papieru-/7200-galeria-papieru-male-jest-piekne-04-papier-305-x-305cm.htmlhttp://www.artimeno.pl/foldery-do-embossingu/6790-szablon-do-embossingu-leaves-wreath-nellie-s-choice.htmlhttp://www.artimeno.pl/nellie-snellen/4033-wykrojnik-multi-frame-s-wavy-round-nellie-snellen.html

pozdrawiam,

2 komentarze:

  1. I see your blog daily, it is crispy to study.
    Your blog is very useful for me & i like so much...
    Thanks for sharing the good information!
    winwin promotion

    OdpowiedzUsuń