poniedziałek, 12 marca 2018

kartka wielkanocna krok po kroku - DIY

Chciałam się dzisiaj z Wami podzielić mini kursem krok po kroku na wykonanie kartki wielkanocnej. Na końcu macie podlinkowane papier i wykrojniki, których użyłam do wykonania tej pracy, a na pierwszym zdjęciu widzicie zdjęcia rzeczywiste jak te narzędzia wyglądają.


Potrzebować będziemy szeregu wykrojników do uzyskania powyższego efektu, kilku papierów: białego papieru wizytówkowego na postawę kartki oraz kolorowych papierów do scrapbookingu, by powycinać wszystkie elementy.Naokoło motylkowej koronki nakładam dla dodatkowej dekoracji perełki w płynie. Bardzo ważna sprawa - trzeba koniecznie odłożyć ją do porządnego wyschnięcia. Zmodyfikowane Prawo Murphy'ego mówi, że jeśli masz rozpaćkać perełkę w płynie mając ją pod ręką - na pewno ją rozpaćkasz. Wierzcie mi - wielokrotnie przeze mnie sprawdzone :)
Po lewej widzicie już gotowy sklejony element centralny, więc czas zbierać się za sklejenie całego tła. Mniej więcej w połowie nakleiłam materiałową koronkę, a na nią kawałek wcześniej przyciętego papieru z wyciętą papierową koronką. U dołu również dwie nałożone na siebie ażurowe papierowe koronki. Podklejone na kosteczki 3D.

Mam nadzieję, że ten tutorial przypadł Wam do gustu i dacie znać w komentarzu co o nim myślicie.

Do wykonania pracy użyłam:http://www.artimeno.pl/kleje-bibulki-gabki/96-podkladka-piankowa-w-bloczku-2mm.htmlhttp://www.artimeno.pl/narzedzia-i-akcesoria-do-quillingu/1324-bibulka-samoprzylepna-dwustronna-9mm.htmlhttp://www.artimeno.pl/maszynki-i-akcesoria/4365-big-shot-white-grey-wysylka-gratis-maszynka-do-wycinania-i-wytlaczania.html

http://www.artimeno.pl/nellie-snellen/3313-wykrojnik-shape-dies-leaves-listki-nellie-snellen.html?search_query=listki+nellie&results=1www.artimeno.pl/wielkanoc/3515-zajaczki-rumiana-zestaw-4szt-tekturka-scrapiniec.html

1 komentarz: