poniedziałek, 5 lutego 2018

kartka (bardzo) specjalna w formacie A4

Dostałam zlecenie. Na kartkę do kompletu do prezentu. Miała pasować do zakupionego przez koleżanki z pracy przepiśnika i być w formacie UWAGA: A4, bo cała firma miała się na niej podpisywać. Zamówienie bardzo specjalne - nie powiem :) Jednak starałam się, działałam i wyszło mi coś baaaardzo zbliżonego. Można by rzec, że praca niczym na wyzwanie z mapką lub lift czyjejś pracy. Nie ma to jak pożegnanie koleżanki z pracy z wielką pompą, a ja jestem od zrealizowania tych pomysłów :)


By wykonać tło ramki i napisu użyłam stempla Marianne Design Clear Background Stamp Anja's Text CS0940 i złotego tuszu Staz On. Sama ramka to dwuwarstwowy piękny Scrapiniec.

Nawiązałam również do pasty strukturalnej oryginału, tylko użyłam szablonu i białego stempla, a kontury gdzieniegdzie podkreśliłam białą konturówką. Pozostałe elementy zostały wykonane z jedynego arkusza Domu Róż jaki posiadałam w zapasach i również kwiaty zostały podkreślone na krawędziach białą konturówką, a na ramce przycupnęły 3 warstwowe motylki.

Szukałam i szukałam, w grafikach Google, jako Dom Róż przepiśnik i kilka innych kombinacji i autorki oryginału nie odnalazłam. Jeśli to Twoja praca to daj znać czy podoba Ci się kartka na wzór Twojego cuda. Jak zobaczyłam Twój przepiśnik to się po prostu zachwyciłam i jeden jedyny arkusz Domu Róż, który miałam od razu rozpoznałam i użyłam. Uważam Twoją pracę za przecudną i szczerze gratuluję talentu. Zgłoś się do mnie to podpiszemy Twój przepiśnik poniżej ;)EDIT 5.02.2018 10:30 -> Mamy autorkę: https://annamaria-radzyn.blogspot.com/2017/09/szukajac-dobrych-stron.html