czwartek, 11 stycznia 2018

prośba o zostanie rodzicami chrzestnymi w formie boxa

Witajcie serdecznie,

.... dzisiaj kwiaty Wild Orchid Crafts!

Tadaaaaaaaaaaaam!

Uwielbiam je - sweethearty, open roses, cottage roses... zawsze wskakują do moich exploding boxów i tak też stało się i tym razem. A dlaczego tak je polubiłam? Ze względu na ogromną gamę kolorów, możliwość sworzenia kompozycji z tych samych kwiatów o różnej średnicy, bo taką właśnie ofertą różyczek WOC dysponują.

W prośbie o zostanie rodzicami chrzestnymi udekorowałam skrzydełka - na przykład aniołek klęczy przy kwiatkach, a wózek aż w nich utonął. Na zdjęciach tego nie widać, ale warstwy środkowe (podkładowe pod np. aniołka) są perłowe i delikatnie opalizują.

Jeśli chcecie zobaczyć jak wyglądają takie pytania o bycie chrzestnymi w formie kartki to odsyłam Was do wpisu: czy zostaniesz moją Matką Chrzestną?
5 komentarzy:

 1. Bardzo ładna box. Dziękujemy za udział w zabawie na naszym blogu CraftCorner :)
  Pozdrawiam Agnieszka DT

  OdpowiedzUsuń
 2. Przepiękny Box i jaki fajny wierszyk o Matce Chrzestnej!!! Super pomysł, teraz rodzice chrzestni na pewno nie odmówią:) Dziękujemy z udział w naszej zabawie:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudowna praca!
  Dziekujemy za wspolna zabawe :)
  Judi CraftCorner DT

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękna, delikatna praca. Dziękuję za udział w wyzwaniu CraftCorner

  OdpowiedzUsuń
 5. przesłodkie boxy, piękna forma prośby o zostanie rodzicem chrzestnym i jednocześnie wspaniała pamiątka tej chwili ;) Dzięki za udział w wyzwaniu CraftCorner, Nati DT

  OdpowiedzUsuń