środa, 28 czerwca 2017

jak przechowywać papiery do scrapbookingu

Moja scrap-ściana czyli w jaki sposób przechowywać papiery do scrapbookingu.

Od dłuższego czasu nosiłam się z zamiarem pokazania Wam skrawka mojego ulubionego miejsca w domu. To nie scrap kąt, nie pracownia…, a raczej moja-scrap-ściana! W tym miejscu należy się ukłon w stronę pana domu, który spełnił moje marzenie (może miał dość moich szpargałów w salonie?) i po pokazaniu projektu jak sobie to wyobrażam z tego co mamy w domu – zgodził się mi to wszystko ustawić, pozamieniać meble, zawiesić półki i jeszcze zamówił mi roletę i zamontował.

Dziękuję Ci mężu! :)


I ta roleta w tym wszystkim jest najfajniejsza. Na co dzień nie rozprasza zawartość półek, a wystarczy moment, pyk do góry i już można tworzyć, nie uderzając się przy tym w głowę drzwiczkami od szafy. Rozwiązanie rewelacja i polecam każdemu.

Chciałam Wam pokazać w jaki sposób przechowuję papiery 30x30. Mój patent to koperty wysyłkowe firm kurierskich. Jak dla mnie pomysł jest genialny w swojej prostocie. Nie uważacie? Papierów jest już tyle, że zajmują całe 124cm półki. Moje 124cm szczęścia, odprężenia i …kolekcji. Bo to już spora kolekcja :) No ale przecież byłam od zawsze papieromaniaczką. Każdy to potwierdzi. Każdy :P

Wzór papieru, którego mam więcej niż powiedzmy 4-5 arkuszy jest w osobnej kopercie.
Od lewej sama Galeria Papieru, od prawej UHK Gallery, a w środku różne, z osobnym działem bożonarodzeniowym – a jak!

Jeśli wypróbujecie mój sposób przechowywania to proszę pochwalcie się w komentarzu jak Wam to wyszło i załączcie jakieś zdjęcie albo link. Chętnie pooglądam :)
2 komentarze:

  1. Te koperty to super rozwiązanie. U mnie wszystko wala się w koszulkach, woreczkach itp. i zalega na półce w gablocie, bo właśnie taką szafę sobie przysposobiłam do pracy. :D Kartonowe pudełka po wszystkim też zdają zadanie. haha Muszę też popracować nad podobnym rozwiązaniem. Dziękuję za inspirację. ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Cudownie to zorganizowalas! Ja mam juz swoj kacik zrobiony, tylko marze o rolecie od roku...gratuluje pomyslu! Pozdrawiam serdecznie!

    OdpowiedzUsuń