niedziela, 24 lipca 2016

ślubny exploding box dla pary leśników

Zamówienie było konkretne, box dla pary, która kocha lasy, ukończyła studia w tym kierunku i „gdyby udało Ci się przemycić jakoś ten las to byłoby fajnie, a jeśli nie to też w porządku”.

Zewnętrzna część boxu wykonana jest z Galerii Papieru Jak we Śnie – ich papiery są tak piękne, że właściwie dodatkowe ozdoby, wstążki czy inne dodatki wydały mi się zbędne. Kwiaty i wzór są wystarczająco urodziwe same w sobie. Zaproszenia ślubne para młoda rozdawała bardzo kwieciste, więc takie jest też „opakowanie” boxu.

Jeśli chodzi o wnętrze, to pomysł wpadł mi do głowy po szybkim przeglądzie mojej bazy wykrojników. Te choinki wydawały mi się być strzałem w dziesiątkę. Trochę głowiłam się nad tym jak ustawić tekturkę Pary Młodej z Wycinanki w pionie, ale na szczęście udało się. Co myślicie o efekcie?
 co tu dużo mówić - uwielbiam perełki. I te gotowe i te w płynie.

 reklama musi być :)

Pracę zgłaszam na wyzwania:

http://filigranki-pl.blogspot.ie/2016/07/wyzwanie-12-slubne.html

http://filigranki-pl.blogspot.ie/2016/07/wyzwanie-12-slubne.htmlhttp://blog-odadozet-sklep.blogspot.com/2016/07/wyzwanie-10.html

https://boxblogchallenge.blogspot.ie/2016/07/wyzwanie-10-na-slubny-prezent.html  https://boxblogchallenge.blogspot.ie/2016/07/wyzwanie-10-na-slubny-prezent.html

 http://blog-odadozet-sklep.blogspot.com/2016/07/wyzwanie-10.html